TIKLA TELEFON ET - ARA

«

»

Bayraklı Digitürk Bayisi 0533 035 14 31 İzmir

Bayraklı Digitürk

Bayraklı Bayisi ‘inde Yapılan işlemler

Digitürk Kampanyalar Ve Paketleri Hakkında Bilgi

Lig TV Abonelik işlemleri

Digitürk Servis işlemleri

Çanak Antenli Digitürk Kurulumu

İzmir Bayraklı Digitürk Bayimizde Yapılan işlemler

İzmir Bayraklı Digitürk Bayii iyi Seyirler Diler

Digitürk Birbirinden güzel paket ve kapanyalarını dünyanın hemen hemen bütün iline ve ilcelerine kurduğu bayileriye paket ve kampanyalarının tanıtımını yapmaktadır. Digitürk ilcelerimiz içinde yuzlerce bayimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. İlcelerimizde ki bayilerimiz uzman personel calışanlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Bu ilcelerimizdeki bayilerimizi illerimizde oturan vatandaşlarımızın ekonomik şartlarına göre bayilerimizi arttırıp veya azaltmaktayız. Ekonomik durumu iyi olmayan ilcelerimiz içindeki bayilerimiz genellikle az sayıdadır. Cünkü biz biliyoruz ki insanlar karınlarını mı doyursun yoksa kendi zevklerini mi düşünsün. Ama yine de onlarında digitürk paket ve kampanyalarımızdan mahrum bırakmayalım diyoruz ve az da olsa o ilcelerimizdeki bayilerimizi hizmete gecirmiş bulunuyoruz

Digitürkün ilcelerimizdeki bayilerini arttırma sebeplerinden biri de yapmış olduğu kampanya ve paketlerin bizlerin hemen haberdar olmasını istediği içindir. Cünkü bugun bu her yerde gecerlidir. Sen bir işin üstüne düştüğün anda hizmetini en üst seviyeye cıkardığın andan itibaren başarı kendiliğinden gelecek ve sizi o yolda inanılmaz yukarılara cıkaracaktır.

Bayraklı Digitürk Müşteri Hizmetleri (0533) 035 14 31

Bayraklı Digitürk Bayimize Bekleriz

İlcelerimize actığımız bayilerimizin görevi; siz değerli müşterilerimizin digitürk abonelik işlemlerini başlatmakdır.

Actığımız ilcelerdeki bayilerimizin abonelik işlemleriylede görevleri sınırlı kalmıyor tabiki; abonelik işlemlerinden sonra canak ve uydu kurulumu içinde faliyete soktuğumuz ilcelerdeki digitürk bayilerimiz siz değerli müşterilerimizin uydu ve canak kurulumu bizzat kendileri yapmaktadır.

İlcelerimize actığımız bayilerimiz aynı zamanda lig tv satışı ve digitürk teknik destek hizmetini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.Bütün vatandaşlarımızı Bağlı bulundukları illerin İlcelerine actığımız bayilerimize bekliyoruz.

Bayraklı Digitürk Bayisi 0533 035 14 31 İzmir
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>